Puuvilla 4

Mäeotsa 7
aprill 18, 2022

Uued korterid ühes Tallinna kõige perspektiivikamas ja kiiremini arenevas piirkonnas. Viimastel aastatel nähakse Põhja-Tallinna üha enam Eesti Manhattanina!

Uute elamukomplekside ehitamine ja vanade elamute ning avaliku pargi renoveerimine, muudavad piirkonna atraktiivseks noortele ja loovatele inimestele.

uuvilla 4 korterite ruumikasutus ja paigutus vastab tänapäevastele vajadustele ja on hästi läbi mõeldud. Tubade kujundamisel on võimalik arvestada uue omaniku soovidega. Kõikidel korteritel on avarad rõdud.

Maja teeb eriti hubaseks ja turvaliseks see, et selles on ainult kuus korterit.

Puuvilla 4 maja on sobilik nii väiksematele kui ka suurematele peredele. Majal on oma sisehoov, mis loob suurepärased võimalused puhkamiseks ja vaba aja veetmiseks. Maja ette on plaanitud rajada lastele arendav mänguväljak. Maja läheduses asuvad kool ja lasteaed, samuti palju jalutuskohti.

Kõik eluks vajalik on alati käepärast!

Puuvilla 4 maja on jalutuskäigu kaugusel Tööstuse Rimist, trammi- ja bussipeatustest. Läheduses asub ka kool ja spordihoone. Paarikümne minutilise jalutuskäigu kaugusel asub park ja Stroomi rand, mis on Tallinna üks populaarsemaid. Sama kaugel on ka Kopli liinidele ehitatav uus promenaad. Uuenevas Kalamaja linnaosas on ka muuseumid, Noblessneri sadam ja mitmed restoranid.

Hea ühistranspordiühendus võimaldab kiiresti jõuda kesklinna, raudteejaama ja Tallinna sadamasse.